O mně

Lucie Skopalová fotografka

„Fotografie je vyjádření citu skrze spoušť.“

Jmenuji se Lucie Skopalová a jsem svatební a portrétní fotograf nejen pro Brno a jižní Moravu. Miluji zvířata, přírodu a nenucenost okamžiku. Zkušenosti s fotografií a grafikou mám více jak 20 let, včetně uměleckého vzdělání na výběrové škole uměleckých řemesel. Fotím po celé ČR.

Preferuji přirozený styl bez přehnaných retuší a afektovanosti. Má práce mě baví a snažím se, aby si focení užili i mí zákazníci. Příjemné a slušné vystupování je samozřejmostí. Řídím se heslem kvalita,  nikoli kvantita.

Kromě svatebního focení se dlouhá léta specializuji také na portrétování zvířat a jejich pánů. Jsem profesionální fotograf psů a mé fotografie může nalézt v nejedné odborné publikaci po celém světě.

Neskutečně mě baví také rodinné focení, které vždy probíhá v uvolněném duchu uprostřed přírody. Mám mnoho zkušeností s různými žánry od produktové fotografie až po focení různých eventů. Portfolio mých prací naleznete zde. Výběr nejlepších svatebních fotografií můžete vidět na portálu profesionálních fotografů Mywed.